www.cvonline.hu

Szakács

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 966716

Nagy múltú, ételkiszállító partnerünk nagyüzemi konyhájának csapatbővítése céljából keresünk az alábbi pozícióba felkészült, rátermett munkatársat Dunakeszire:

Szakács

Jelentkezz, ha szeretnél:

- egy jól működő cég munkatársa lenni

- egy biztos munkahelyet hosszú távra

- a szakmádban elhelyezkedni és abban fejlődni

- elismerést és megbecsülést szerezni

Feladataid lesznek:

- melegkonyhai termékek elkészítése a chefek utasításai alapján, heti étlap szerint

-  specializált jelleggel a kiszállítandó menük napi elkészítése, melegkonyhai termékek előállítására

- az eszközök rendszeres ellenőrzése a működési hibák és károk elkerülése érdekében

- a területhez tartozó egyéb feladatok ellátása

Amit kérünk:

-  legyen szakács végzettséged

-  minimum 3 éves szakmai tapasztalatod

- legyél kitartó és elkötelezett a munkád iránt

Amit kínálunk:

-  hosszú távú munkalehetőség

- fix fizetés

- biztosított étkezés, egyéb kiegészítő juttatások

Munkaidőd így alakul:

-  heti 5 nap állandó műszakokban (nappal vagy éjszaka is dolgozhatsz)

Munkavégzésed helye: Dunakeszi (jó megközelíthetőség mellett, kijutás egyénileg)

Jelentkezz, amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed,  „szakács” megnevezéssel, fényképes önéletrajzzal.