www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 573 napja lejárt

Jelentkezzen egy magas színvonalú látványkonyhába!

A következő 3 hónapban nem csak a szakképzett, és tapasztalt munkavállalók részére!

Legyen akár kezdő, akár gyakorlott, csak annyit várunk, hogy legyen motivált és megbízható.

Választható munkakörök:

- tésztaszakács

- pizza szakács

Elvárások

- szakma iránti elhivatottság, motiváltság
- tanulékony, nyitott személyiség

Előny: ha rendelkezik vendéglátói tapasztalattal, végzettséggel

Amit kínálunk:
- alapbér és egyéb juttatások
- napi egyszeri meleg étkezés biztosított
- biztos és hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye, ideje: Beosztás szerint.

Budapest belső kerületei, hétfőtől-vasárnapig heti 5 nap, napi 8 órás munkavégzés.

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal és nettó fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen! Kérem, a tárgymezőben tüntesse fel: Szakács

Helyek Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő