www.cvonline.hu

Szakács

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 966231

Nagy múltú, ételkiszállító partnerünk nagyüzemi konyhájának csapatbővítése céljából keresünk az alábbi pozícióba felkészült, rátermett munkatársat Dunakeszire:

Szakács

Feladatok:
  • egy jól működő cég munkatársa lenni
  • egy biztos munkahelyet hosszú távra
  • a szakmádban elhelyezkedni és abban fejlődni
  • elismerést és megbecsülést szerezni
Elvárások:
  • melegkonyhai termékek elkészítése a chefek utasításai alapján, heti étlap szerint
  • specializált jelleggel a kiszállítandó menük napi elkészítése, melegkonyhai termékek előállítására
  • az eszközök rendszeres ellenőrzése a működési hibák és károk elkerülése érdekében
  • a területhez tartozó egyéb feladatok ellátása
Előny:
  • legyen szakács végzettséged
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalatod
  • legyél kitartó és elkötelezett a munkád iránt
Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix fizetés
  • biztosított étkezés, egyéb kiegészítő juttatások
Munkavégzés helye:
  • Dunakeszi
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Dunakeszi (jó megközelíthetőség mellett, kijutás egyénileg)
  • Munkaidő:
  • heti 5 nap állandó műszakokban (nappal vagy éjszaka is dolgozhatsz)
Kapcsolat:
Jelentkezz, amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed a E-mail cím megjelenítése e-mail címen "szakács" megnevezéssel, fényképes önéletrajzzal.