www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 641 napja lejárt

A Zala völgyében található exkluzív golf resort munkatársakat keres az alábbi pozícióba

SZAKÁCS

Főbb feladatok:

  • Melegkonyhai termékek elkészítése a konyhai vezetők utasításai alapján
  • A munkaterület, a munkaeszközök és a kiszolgáló terület rendben tartása
  • Rendszeresen ellenőrzi az eszközöket, berendezéseket a működési hibák és károk elkerülése érdekében
  • A munkakörhöz hozzátartozik a szükséges előkészítő és befejező tevékenységek elvégzése is, továbbá munkaterületének folyamatos tisztántartása

Elvárások:

  • szakács képzettség
  • élelmiszer-közegészségügyi ismeretek
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • nagyfokú terhelhetőség és rugalmasság a munkaidővel kapcsolatban
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Zala Springs Golf Resort szem előtt tartja munkavállalói elégedettségét és szakmai fejlődését, melyet tréningek szervezésével és előmeneteli lehetőséggel biztosítunk
  • Hosszút távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és tapasztalatszerzés a vendéglátás területén
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Zalacsány

Jelentkezni fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a pozíció látható megjelölésével e-mailben, az alábbi címen lehet.