www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 647 napja lejárt

Szakács

kollégák jelentkezését várjuk Premium Apartmanházunk étterembe, ahol egyaránt megtalálható a nemzetközi, és a hagyományos ízek konyhája egy szűkített étlapon, vendégeink ízlésének megfelelően:

 Kreatív, tapasztalt, kihívásokat kedvelő kollégák jelentkezését várjuk!

Feladatok:

  • egy jól irányítható csapattal ( kézilány és tanulók ), tiszta technológiai folyamatokkal, jóízű és ízléses formában elkészíteni és tálalni az ételeket.
  • koordinálni a súrlódásmentes munkavégzést a konyha összes egységében.
  • megteremteni a rendet, tisztaságot a konyhában és az ahhoz tartozó helyiségekben, a magas színvonalú, szakmailag korrekt és pontos munkavégzést
  • folyamatos fejlődés mind technikailag, mind az előírások terén

Elvárások:

  • szakma iránti szeretet, alázat és elhivatottság,
  • motivált, kreatív szemlélet,
  • nyitott, tanulékony személyiség,
  • pozitív, támogató hozzáállás a kollégákkal

Elengedhetetlen:

  • ebben a  munkakörben szerezett tapasztalat és végzettség
  • érvényes tüdőszűrő lelet,egészségügyi kiskönyv

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, biztos megélhetés
  • megfelelő mennyiségű szabadidő
  • családias környezet
  • hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezését személyesen: ( 1139 Budapest, Országbíró utca 44-46 )

telefonon: + 3620-2616652, az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő