www.cvonline.hu

Szakács

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 946911

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Partnercégünk számára munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Szakács

Nyíregyházi étterembe keresünk nagy teherbírású, precíz, munkájára és környezetére igényes, több éves szakmai tapasztalattal rendelkező szakácsot.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • motiváltság, stressz tűrő képesség
  • együttműködő képesség, csapatszellem
  • gasztronómiai trendek, ételek ismerete előny
  • precizitás, kreativitás
  • megbízhatóság, pontosság
  • felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Dinamikus csapat, izgalmas környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos környezet
  • Lehetőség a szakmai tapasztalatok elmélyítésére

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre! Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!