www.cvonline.hu

Szakács

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 945095

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Multinacionális, intézményi étkeztetéssel foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársakat az alábbi területre:

Szakács

Feladatok:
  • a vezetőszakács által számára kijelölt munkakörben önállóan dolgozik,
  • az átvett anyagokból az anyagkiszabáson meghatározott ételféleségeket az előírt mennyiségben, minőségben és időre elkészíti, úgy szervezi munkáját, hogy az ételkészítés folyamatában fennakadás ne legyen,
  • gondoskodik az ételek higiénikus készen tartásáról a tálalásig,
  • kitálalja az ételeket, ügyel arra, hogy azok mennyisége, minősége megfelelő legyen,
  • irányítja és ellenőrzi a mellé beosztott kisegítő alkalmazott (konyhalány) munkáját,
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség,
  • nagyfokú önállóság, terhelhetőség,
  • ápolt, igényes megjelenés,
  • dinamikus, rugalmas.
Előny:
  • Közétkeztetésben való jártasság,
  • 1-3 éves szakács tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése az üzemi vendéglátás területén
  • versenyképes jövedelem
  • Stabil cég nyújtotta biztonság
  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel,
  • fiatalos, lendületes csapat.
Munkavégzés helye:
  • Kecskemét
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
A tárgymezőben kérjük feltüntetni: Szakács
Személyes jelentkezés esetén:
6000 Kecskemét, Nagykőrösi utca 30.