www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 927 napja lejárt

Szakács

pozícióba keressük leendő kollégánkat szentendrei irodaház konyhájára.

Feladatok:

  • menü ételek, frissensültek, napi ajánlatok, desszertek elkészítése
  • segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása
  • meglévő készételek felmérése, nyersanyagkészlet ellenőrzése
  • nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása

Elvárások: szakmai tapasztalat

Munkaidő: csak hétköznap (H-P) 07:00-16:00

Munkavégzés helye: Szentendre

Munkakezdés: 2015.06.01.

Egyéb juttatás: cafeteria

Hosszú távú munkalehetőség!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő