www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 785 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 24 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. A cég a közelmúltban az adminisztratív központjában kialakított egy igényes éttermet, amely elsősorban a munkatársak igényeinek kielégítésére hivatott. A vállalat a munkatársak és a vendégek magasabb színvonalú kiszolgálása érdekében bővíteni szeretné lendületes, fiatalos csapatát.

A cég új munkatársat keres BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

SZAKÁCS

Feladatok:

  • Ételek elkészítése
  • Konyhai folyamatok zavartalan működésének biztosítása
  • Az előírt higiéniás és egyéb vonatkozó előírások betartása
  • Rendszeres leltározás

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • A területen eltöltött minimum 3 éves tapasztalat
  • Önálló, minőségi munkavégzés
  • Nagy teherbírás
  • Ápolt, kulturált megjelenés

Amit nyújtunk:

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Kiszámítható munkaidő (H-P 7:00-16:00)
  • Biztos jövedelem
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség

Pályázatát (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő