www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 996 napja lejárt

A timmendorferi strandnál (Balti tenger) elhelyezkedő Hotel Fuchsbau 1915 óta fennálló családi vállalkozás.  A parasztházból lett vendéglő mára egy étteremmel kiegészített 4 csillagos szállodává nőtte ki magát,  mely méltán vált Németország egyik  legnépszerűbb pihenőhelyévé.

Csapatunk

Szakács

munkatársat

keres tapasztalattól függően különböző munkakörökbe (Chef de Partie, Demi chef de Partie, Commis de Partie), teljes munkaidőben vagy szezonális munkára.

Főbb feladatok, munkák:

  • ételek előkészítése  elkészítése (á la carte és menü);
  • rendezvények kiszolgálása;
  • napi menü készítésében való részvétel;
  • új receptek kitalálásában való aktív részvétel;
  • beérkező áruk ellenőrzése  tárolása;
  • higiénés szabályok betartása és ellenőrzése;
  • munkafolyamatok koordinálása (tapasztaltabb, vezető szakácsok esetén);
  • új kollégák betanításában való részvétel

Elvárások:

  • szakács végzettség;
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (referenciával);
  • terhelhetőség,  rugalmasság,  motiváltság;
  • csapatszellem, megbízhatóság,  felelősségteljes hozzáállás;
  • ápolt megjelenés, magabiztos fellépés.

Előny:

  • németnyelv-ismeret;
  • környezettudatosság és kreativitás a munkavégzésben.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség;
  • szezonális munkalehetőség;
  • tapasztalatához és képzettségéhez mérten, a német szállodaipar fizetéseihez igazodó  versenyképes jövedelem;
  • ingyenes szállás a szálloda közelében;
  • fiatal,  nyitott,  dinamikus, csapatban való munkavégzés;
  • szakmai fejlődés lehetősége;
  • szakmai továbbképzési és német nyelvtanulási lehetőségek.

Munkavégzés helye: Fuchsbau

Romantik Hotel · Restaurant · SP

Dorfstraße 11

23669 Timmendorfer Strand

Németország

Link megjelenítése

Jelentkezés módja:  amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését  és megfelel az elvárásoknak,  kérjük,  küldje el fényképes  magyar nyelvű  önéletrajzát  az alábbi e-mail címre. A tárgy mezőben kérjük, jelölje meg a pozíció pontos  nevét

Helyek Külföld
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő