www.cvonline.hu

Szakács

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 908989

Egyetemi hallgatók étkeztetését biztosító partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat, azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

Szakács

Feladatok:
  • Levesek és főételek elkészítése,
  • egészségügyi és higiéniai előírások betartása,
  • a csapat professzionális támogatása,
  • minőségbiztosítási előírások követése.
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség,
  • érvényes tüdőszűrő és egészségügyi kis könyv,
  • minimum 1 éves szakmai tapasztalat,
  • nagyfokú önállóság, terhelhetőség,
Előny:
  • Közétkeztetésben való jártasság.
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel,
  • heti 5 munkanap,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • 8 órás, bejelentett munkaviszony,
  • fix alapbér
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P menüs szakács: 5:00 - 13:30 alacarte szakács: 7:00-15:30
  • Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület
Kapcsolat:
Jelentkezés: Fényképes szakmai önéletrajzzal referencia szám megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Referencia szám: SO-04

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió