www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 869 napja lejárt

A Xeless cégcsoport keres
üzemi étkeztetésben jártas

Szakácsot

Erbilbe (Kurdisztán)

Feladatok:

  • üzemi étkezdében (kb 80 főt kiszolgáló) szakács feladatok ellátása,
  • napi kétszeri főtt étel elkészítése, heti 6 napban,
  • európai ízlésnek megfelelő konyha fenntartása,
  • alapanyagok megrendelése, menü összeállítása,
  • konyhai kisegítők munkájának koordinálása.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség,
  • legalább 3 éves, konyhai munkában szerzett tapasztalat,
  • üzemi étkeztetésben szerzett tapasztalat,
  • csapatjátékos attitűd.

Ami kínálunk:

  • utazás, szállás, étkezés biztosított.
  • azonnal kezdés
  • nemzetközi csapat

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő