www.cvonline.hu

SZAKÁCS

  • A hirdetés 1274 napja lejárt

Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő ebédszállító cége a

Teletál Ételfutár

 SZAKÁCS

munkatársakat keres

 elsősorban éjszakai műszakba, Dunakeszin lévő üzemi konyhájába.

 Szakácsaink minőségi, konyhakész zöldség és hús alapanyagokból dolgoznak, konyhai személyzet segítségével.

Ételeink minőségét Benke Laci bácsi négyszeres olimpiai bajnok mesterszakács, mestercukrász garantálja!

Feladatok:

  • ételek elkészítése
  • köretek készítése – nagy mennyiségben
  • konyhai személyzet munkájának szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • higiéniai szabályok betartása, betartatása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség, tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • határozottság, terhelhetőség

Amit ajánlunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:   Dunakeszi

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajzot kérünk az alábbi e-mail címre, a levél tárgyába kérjük beírni, hogy „szakács”. Köszönjük!

Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő