www.cvonline.hu

SZAKÁCS

  • A hirdetés 1053 napja lejárt

Győri étterem

 SZAKÁCSOT

keres

 Feladatok:

  • Különböző ételek készítése és tálalása,
  • étlap, menü, napi ajánlat összeállítása.

Elvárások:

  • min. középfokú szakmai végzettség
  • menü étkeztetésben szerzett szakmai tapasztalat
  • költséghatékony gazdálkodói képesség (felhasznált anyagok területén)
  • a tradicionális, és korszerű konyha ismerete
  • MS Office, valamint éttermi ügyviteli rendszerek felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye: Győr

Fényképes szakmai önéletrajzzal – a pozíció megjelölésével az alábbi címen.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő