www.cvonline.hu

Szakács

  • Company_icon Continental Hotel Budapest
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Continental Hotel Budapest****Superior

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

SZAKÁCS

MUNKAKÖR:
Folyamatos magas szintű szakmai munka biztosítása, a szálloda egységeinek hideg és meleg-konyhai termékekkel történő ellátása.

FŐBB FELADATOK:

  • Az étteremben illetve a rendezvény termekben lévő büfé asztalok kínálatának összeállítása, díszítése.
  • Az étlapon szereplő ételek elkészítése
  • Az elkészített ételek standard szerinti adagolása, tálalása
  • A szakmai munka kifogástalan végzése.

ELVÁRÁSAINK:

  • Szakirányú végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Magabiztos szakmai tudás
  • Terhelhetőség
  • Önállóság

ELŐNYT JELENT:

  • Szállodában vagy I. osztályú étteremben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Csodálatos négycsillagos szállodai környezet
  • Kitűnően felszerelt, modern konyha
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes bérezés
  • Nem szezonális, állandó munka
  • Kitűnő szakértelemmel bíró dinamikus csapat

A "Jelentkezés" gombra való kattintással várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetés igény megjelölésével.
A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a „Szakács” megnevezését, illetve a saját nevét.

A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Reméljük, hogy hamarosan Kollégáink között üdvözölhetjük!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szakács
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű