www.cvonline.hu

Szakács

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mentés
  • Az álláshirdetés holnap lejár

A Bükki Nemzeti Parkban található Fehér Sas Panzió Bánkút új

Szakácsokat

keres.

A teljes vendéglátó tevékenység megújításához olyan szakemberekre van szükségünk, akik szeretnek újat, minőségit alkotni és nem félnek a kihívásoktól.

FELADATOK:

  • A konyhai tevékenységek teljes irányítása, ellenőrzése
  • Kreativitás, ötletek, trendek, integrálása
  • Receptúrák, kalkulációk pontos kidolgozása, alkalmazása
  • Étlap, menü, szezonális ajánlatok kidolgozása
  • Anyagfelhasználás optimalizálása
  • A nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú, felsőfokú szakképesítés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kreativitás
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Minőségorientált gondolkodás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú munkalehetőség, nem szezonális munka
  • Versenyképes bér
  • Fejlődési lehetőség
  • Barátságos légkör
  • Inspiráló környezet

Fényképes önéletrajzokat a lenti e-mail címen várjuk, bérigény megjelölésével.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szakács
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű