www.cvonline.hu

Szakács

  • Company_icon Harmónia-konyha Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

Családias hangulatú vendéglőbe keressünk szakmai tapasztalattal rendelkező

szakács

kollégát.

Munkaköre:

  • ételek készítése és tálalása, a konyhai tevékenység irányítása, ellenőrzése.
  • étlap, menü, napi ajánlat összeállítása
  • meglévő készletek, készételek felmérése, nyersanyagok megrendelése
  • a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
  • segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása

Elvárások:

  • szakképesítés
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kreativitás
  • jó szervező készség

Amit kínálunk: hosszú távú megbecsült munkahelyet

Munkavégzés helye: 12. ker. Költő utca 30 Svábhegyi Vendéglő

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű