www.cvonline.hu

Szakács

Boutique Hotel Budapest****

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Szakács

Munkakör:

Folyamatos magas szintű szakmai munka biztosítása, a szálloda egységeinek hideg és meleg-konyhai termékekkel történő ellátása.

Elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Önállóság

Előnyt jelent:

  • Szállodánban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Négycsillagos szállodai környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Nem szezonális, állandó munka
  • Kitűnő szakértelemmel bíró, dinamikus csapat
  • Munkaidő: 6:00-14:20-ig, illetve 14:00-22:20-ig

Munkavégzés helye: Budapest

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével várjuk a lenti e-mail címre. A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a „Szakács” megnevezést, illetve a saját nevét.

A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest