www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 225 napja lejárt

Az AVALON Park Kft. munkatársat keres az Angel Station szikszói telephelyére

Szakács

munkakörbe

Feladatok:

  • Ételek előkészítése, felfőzése, tálalása;
  • Aktív közreműködés a fogások ki-, és átalakításában;
  • Együttműködés az Avalon Park chef-jeivel és személyzetének tagjaival;
  • A’ la carte, rendezvényeken és kitelepüléseken felszolgált ételek elkészítése;
  • A vendégek kiszolgálása pulton keresztül;
  • Konyhai kisegítő személyzet munkájának koordinálása

Elvárások:

  • Releváns szakmai tapasztalat;
  • Kreativitás;
  • Erkölcsi bizonyítvány;
  • Megbízhatóság, pontosság, alaposság;
  • Vendégbarát hozzáállás;
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Igényes, modern munkakörnyezet;
  • Stabil háttér;
  • Alapbéren felüli juttatások;
  • Munkába járás támogatása.

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016.12.31-ig várjuk az alábbi e-mail címre.

 Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.

info: Link megjelenítése