www.cvonline.hu

SZAKÁCS

  • A hirdetés 344 napja lejárt

Nemzetközi szállodalánc, újonnan nyitó budapesti 4 csillagos szállodájába,
munkatársat keres a következő pozícióba:

SZAKÁCS

Főbb feladatok:

  • Éttermi terítéshez és felszolgáláshoz való előkészületek megtétele (asztalok terítése, díszítése)
  • Étlap ismerete, ételek ajánlása a vendégeknek
  • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
  • Kapcsolattartás a szálloda más területeivel (HK, Recepció)
  • Vendégek folyamatos udvarias, szakszerű kiszolgálása

Elvárásaink:

  • Minimum egy év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (minimum társalgási szinten)
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Ápolt és igényes megjelenés
  • Terhelhetőség
  • Csapatszellem

Előny:

  • Szállodai reggeliztetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkáltató által biztosított lakhatási lehetőség, a szálloda közelében
  • Fiatalos, barátságos munkakörnyezet
  • Kiváló nemzetközi csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Kérjük fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát küldje az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol