www.cvonline.hu

Szakács

  • Az állásajánlat lejárt.

A közel 25 éve működő, népszerű gyáli Édenpark Étterem
konyhájára keresünk tapasztalattal rendelkező

szakács

kollégát.

Elvárás:

  • minimum 2-3 év szakmai tapasztalat alapos, precíz, gyors munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Gyál

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várunk.

Telefonon érdeklődni Kovácsné Kiss Ildikónál lehet, a 06 30 / 954 4833-as számon.

Munkavégzés helye Gyál
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Gyál