www.cvonline.hu

Szakács

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

 IBIS STYLES BUDAPEST CENTER
 Szakács

KERESETT SZEMÉLYISÉGTÍPUS ÉS ELVÁRT KÉSZSÉGEK
Vendégközpontúság
Pontos, igényes munkavégzés
Rendszeretet
Jó problémamegoldó készség
Megbízhatóság
Dinamikus, rugalmas, segítőkész, empatikus személyiség
Csapatmunka szeretete

AMIT KÍNÁLUNK
Fejlődési lehetőség
Változatos munka
Fiatalos és dinamikus munkakörnyezet
Összetartó csapat

FELADATOK
Az ibis Styles munkavállaló elkötelezett a munkája iránt és folyamatosan törekszik arra, hogy eleget tegyen a vendégek igényeinek, meghaladja a vendégek elvárásait. Büszke a márkára és annak sajátosságaira, amelyek a könnyedség, az energikusság, a színesség, a vidámság, az egyszerűség, a barátságosság és a nagylelkűség.

Szakács feladatokra keresünk munkatársat, aki professzionális szinten, az Ibis Styles márka elvárásaival összhangban, fókuszban  a vendég elégedettséggel önállóan, aktív és kreatív módon tud az ételkészítes folyamatában részt venni mind reggeliztetés mind pedig a melegkonyhai munkálatokban

EGYÉB ELVÁRÁSOK
Szakirányú végzettség
Szállodai szakmai tapasztalat – reggeliztetés, melegkonyha
Alap szintű angol nyelvtudás előny

KAPCSOLATTARTÓ
NAGY JÚLIA

Talent&Culture Manager
of ECO Brands HU&SK

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest