www.cvonline.hu

Szakács

  • Az állásajánlat lejárt.

A visegrádi 4 ****-os Silvanus Hotel

Szakács

munkatársatkeres.

Feladatok:

  • Főszakács utasításait követve végzi munkáját
  • Reggeli, ebéd, vacsora elkészítése
  • Büférendszer (reggeli, vacsora) – a la carterendszer (ebéd) egyaránt van
  • Folyamatos előkészítő munka, precíz tálalás

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Alázatos munkavégzés
  • Nagy teherbírás
  • Precizitás, kreativitás
  • Jó szervezőkészség
  • Magasfokú önállóság

Egyéb:

  • Munkavégzéshelye: Visegrád, Hotel Silvanus
  • Nívós helyen hosszútávú, stabil munkalehetőség

Amit kínálunk:

  • 5 munkanap - 2 szabadnap, napi 8,5 óra munka, két műszakban

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Visegrád, Hotel Silvanus
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest