www.cvonline.hu

Szakács

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Magyarországi Autonóm Orthodox Izraelita Hitközség

SZAKÁCS

munkatársat keres éttermébe

Az álláshoz tartozó szakmai elvárások:

  • Középfokú szakács szakvégzettség
  • Gyakorlat

Elvárt személyes képességek:

  • Megbízható, színvonalas munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kosher konyha ismerete

Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület

Leendő kollégánk fényképes, előző munkahelyeit felsoroló bemutatkozó levelét az alábbi e-mail címre várjuk (ne felejtse el önéletrajzát csatolni!) Kérjük, hogy pályázatában jelölje meg elvárt órabér-igényét!

A kiválasztott jelentkezőtől munkába állás előtt erkölcsi bizonyítvány bemutatását kérjük.

Munkavégzés helye Budapest VII. kerület
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest
Egyéb hasonló állások Önnek
Rakodó/szortírozó - Alsónémedi (Referenciaszám: GyB-1766)

Man at Work Kft.

Feladatok: Beérkező csomagok pakolása, szortír...
Budapest

Eladó - pénztáros

Budavidék Zrt.

Érd-Parkváros, Tárnok, Pilisborosjenő,Üröm, Bia...
Budapest

Csőhálózat-szerelő - Budapest (Referenciaszám: HK-1357)

Feladatok: - Csőhálózat kiépítése, beüzemelése ...