www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 260 napja lejárt

Egész évben nyitva tartó, több nemzetközi díjjal büszkélkedő, 70 éve fennálló családi borászat keresi

Szakács

munkatársát, aki szaktudásával, lendületességével és ötleteivel képes magas színvonalú, egyedi gasztronómiai élményt nyújtani borkedvelő közönségünknek.

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • ismered a modern konyhai technológiákat
  • nem félsz újítani, keresed a kihívásokat
  • rendelkezel a szükséges szakmai tapasztalattal, alapanyag ismerettel
  • nyugodt és vendégközpontú szakember vagy
  • szeretsz családias, barátságos, páratlan szépségű környezetben dolgozni

Amik a feladataid lesznek:

  • étlaptervezés, a készletek kontrollálása, az árurendelés összeállítása a szezonnak és az aktuális trendeknek megfelelően
  • az ételek kiváló ízű és minőségű elkészítése, ételminőség folyamatos ellenőrzése
  • rendezvények lebonyolítása, menüsor összeállítása akár 120 fős vendégseregre is
  • árurendelés, anyag és készletgazdálkodás az ésszerű takarékosság elveinek figyelembevételével
  • konyha professzionális, gazdaságos és a különböző előírásoknak maximálisan megfelelő működtetése

Amit cserébe adunk:

  • határozatlan idejű szerződést
  • kiemelkedő kezdő fizetést
  • megtanítunk mindent, amit a jófajta Tornai borokról tudnod kell

Munkavégzés helye: Somló hegy

Az egész ország területéről várjuk a jelentkezőket, szükség esetén a szálláskeresésben segítünk!

Amennyiben úgy gondolod, Te vagy a mi emberünk, töltsd ki online kérdőívünket az allas.somlo.hu oldalon vagy hívd munkanapokon a 06-70/930-1018-as telefonszámot.

Szeretnél többet megtudni rólunk? Kattints bemutatkozó kisfilmünkre!

További információ a hirdető cégről: Link megjelenítése