www.cvonline.hu

SZAKÁCS

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1085521
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

SZAKÁCS
/Dunakeszi/

Több éves tapasztalattal rendelkezel vagy pályakezdő vagy? Jelentkezz megbízó partnerünkhöz, ha egy korszerűen felszerelt konyhában, minőségi alapanyagokkal szeretnél dolgozni és a legjobbaktól tanulni.

Megbízónk:

Közép-Európa legnagyobb konyhája, Magyarországon piacvezető életelfutár szolgálat, mely az egész ország területére vállal étel kiszállítást. 2001-es alakulása óta jellemző rá a folyamatos fejlődés, jelenleg közel 400 főt foglalkoztatnak. Legfontosabb értékeik a minőségi alapanyagok, a korszerű eszközök és a magas higiéniai színvonal. A vevői igények maximális kielégítésére törekszenek, így a hagyományos konyha mellett a speciális táplálkozási alternatívákra is megoldásokat nyújtanak.

Amire garantáltan számíthatsz:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Dinamikus, korszerű környezet
  • Minőségi alapanyagok
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.
  • Lakhatási támogatás

Feladataid lesznek:.

  • A meglévő készletek, készételek karbantartása.
  • Ételek elkészítése, ízesítése, tárolása és adagolása.
  • Speciális ételek elkészítésének elsajátítása.
  • Konyhai személyzet irányítása.
  • Higiéniai szabályok betartása, betartatása.

Téged Keresünk ha:

  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel.
  • Nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre.
  • Megbízható, önálló és precíz vagy.

Munkavégzés  helye:

  • Dunakeszi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük fényképes szakmai önéletrajzodat, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttasd el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya