www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 274 napja lejárt

Sodexo Magyarország Kft. a szolgáltatási szektor meghatározó szereplője, piacvezető az intézményi étkeztetésben és dinamikus fejlődéssel bír az épületüzemeltetés területén.

Nagyvállalati partnerének Budapest, XIII. kerületi munkahelyi éttermébe keres állandó műszakban (hétfőtől-péntekig)

szakács

munkatársat.

Elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • jó csapatmunka

Előny:

  • nyílt vendéglátásban és menüs konyhán szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • stabil háttér, biztos munkahely, bejelentett alkalmazotti munkaviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • korrekt bérezés
  • cafetéria

Fényképes szakmai önéletrajzot fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Szakács

Harmónia-konyha Kft.

Családias hangulatú vendéglőbe keressünk szakma...
Budapest, Pest

Szakács

Gundel Kft

Dolgozz a 106 éves Gundelben!Magyarország vezet...

SZAKÁCS

TS Gastro Kft.

SZAKÁCS Főbb feladatok: Különböző ételek elkész...
Pécel, Pest, Budapest