www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 286 napja lejárt

26 éve Debrecenben működő, étterem-söröző
konyhájára keresünk 1-2 év tapasztalattal rendelkező

Szakács

munkatársat (azonnali kezdéssel is)

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat (közétkeztetés is lehet)
  • munkáját szerető, értő és igényes legyen

Előny:

  • vendéglátásban és menüs konyhán szerzett tapasztalat, külföldi munka is
  • rugalmasság, kreativitás

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • főállású munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • kulturált családias munkakörnyezet

Érdeklődni telefonon az 52/442-957 telefonon 15.00-18.00 között.
Fényképes szakmai önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre is várjuk.

Helyek Debrecen
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő