www.cvonline.hu

Szakács

Sodexo Magyarország Kft. a szolgáltatási szektor meghatározó szereplője, piacvezető az intézményi étkeztetésben és dinamikus fejlődéssel bír az épületüzemeltetés területén.

Multinacionális nagyvállalati partnerének munkahelyi éttermébe keres állandó műszakban (hétfőtől-péntekig)

szakács

munkatársakat.

Elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség
  • minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • jó csapatmunka

Előny:

  • nyílt vendéglátásban és menüs konyhán szerzett tapasztalat
  • alapfokú angol vagy német nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • stabil háttér, biztos munkahely, bejelentett alkalmazotti munkaviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • korrekt bérezés
  • cafetéria

Fényképes szakmai önéletrajzot fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest
Egyéb hasonló állások Önnek
HENTES

PQS International

Az intézményi vendéglátási piacon működő, közét...
Budapest

Hírlapfeldogozó

Magyar Lapterjesztõ Zrt.

A Magyar Lapterjesztő Zrt. logisztikai üzletág...

Raktári kisegítő munkatárs - Budapest (Referenciaszám: GyB-1710)

Man at Work Kft.

Feladatok: Raktári árukészlet mozgatása gépek, ...