www.cvonline.hu

SZAKÁCS

  • A hirdetés 196 napja lejárt

SZAKÁCS

munkatársat keresünk folyamatosan bővülő

Hotel / Étterem csapatába (M1 autópálya, Óbarki pihenő mellé), azonnali kezdési lehetőséggel

FŐBB FELADATOK:

  • Minőségi ételek készítése és tálalása
  • A konyhai tevékenység irányítása, ellenőrzése
  • Étlap, menü, napi ajánlat összeállítása
  • Meglévő készletek, készételek felmérése, nyersanyagok megrendelése
  • A nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • Segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszú távú munkalehetőség nívós munkakörnyezetben
  • Főállású és részmunkaidős munkaviszonyban is
  • Reális célkitűzések alapján működtetett bérezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Barátságos légkör

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • releváns végzettség és/vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • gépjárművezetői engedély és/vagy használat a munkába járáshoz

Várjuk jelentkezését, amennyiben Ön munkájára igényes, vendégközpontú, jó kommunikációs képességgel, energikus - lelkes hozzáállással, precíz, rugalmas személyiséggel rendelkezik, és velünk együtt szeretne tenni sikerünkért és vendégeink maximális elégedettségéért!

A KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA: AZONNAL

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy fényképes, szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a lenti e-mail címre várjuk,
érdeklődni munkaidőben (H-P, 8:00-16:00 óráig) a 06-30/468-10-25 telefonszámon lehet.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő