www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 159 napja lejárt

Budapest szívében található, patináns 4 csillagos szálloda keresi

gyakorlott és/vagy pályakezdő

szakácsát

LAKHATÁS BIZTOSÍTOTT A SZÁLLODA KÖZELÉBEN!

Jelentkezési feltételek:

  • Minimum egy éves szakmai tapasztalat
  • Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Terhelhetőség
  • Csapatszellem

Előny:

  • Reggeliztetésben szerzett tapasztalat

Amit mi cserébe nyújtunk:

  • LAKHATÁS. A munkáltató biztosítja a lakhatást, méghozzá a teljes költségét (bérleti díj + rezsi), a szálloda közelében
  • BKV bérlettámogatás
  • Egy napi étkezés
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát küldje az alábbi e-mail címre.

Egyéb hasonló állások Önnek
Betanított munka és gépkezelés

Trenkwalder Kft

Szolnoki faipari gyártó céghez keresünk dolgozó...
Jász-Nagykun-Szolnok

Segédgépmester

Stabil nemzetközi hátterű megbízónk számára ker...
Zala

Finiselő

Magyar tulajdonban lévő gyártó partnerünk részé...
Borsod-Abaúj-Zemplén