www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 225 napja lejárt

A Svájci Lak Panzió és Étterem munkatársat keres

Szakács

munkakörbe.

Elvárások:

  •  Szakirányú végzettség
  •  Több éves szakmai tapasztalat
  •  Büntetlen előélet
  •  Káros szenvedélyektől való mentesség
  •  Megbízhatóság, leinformálhatóság

Bérezés megegyezés szerint.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az alábbi  email címen lehetséges, elérhetőség és előző munkahelyek megadásával.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő