www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 315 napja lejárt

Szakács

állás Siófokon.

Szakácsot keresünk Siófok legszínvonalasabb steak house jellegű étteremébe június közepétől szeptember elejéig! Amit mi tudunk nyújtani, az egy fiatal, több éve együtt működő csapat, kiemelkedő fizetés és objektív elvárások. Kölcsönös elégedettség esetén egész éves állást is tudunk biztosítani.

Feladatok:

  • konyhai főzési, előkészítési feladatok ellátása
  • HACCP előírások betartása

Elvárások:

  • Szakirányú iskolai végzettség (minimum: szakács)
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkára való hajlandóság egyidejűleg
  • Jó probléma-megoldó képesség.
  • Kulturált megjelenés
  • Jó teherbírás, pörgős, csapatban dolgozni szerető személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely, hosszú távú
  • Bérezés: versenyképes juttatási csomag
  • Azonnali munkakezdés

Az alábbi e-mail címen.

Helyek Somogy
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő