www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 400 napja lejárt

 Magyar Honvédség

SZAKÁCSOKAT

keres

szerződéses katonai jogviszonyba

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség

  • szakács képesítés

  • egészségi-, fizikai-, pszichikai követelményeknek megfelelés

  • magyar állampolgárság

  • magyarországi lakhely

  • büntetlen előélet

    Előnyt jelent budapesti jelentkezés esetén:

  • hidegtálak készítésében való jártasság

    Egyéb elvárások:

  • felelősségvállalás

  • önállóság, határozottság

  • elhivatottság

    Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • étlap tervezés

  • élelmezési anyagok rendelése

  • ételek előkészítése, megfőzése

    Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében

  • felelősséget, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem

  • béren kívüli juttatási rendszer

  • kedvezményes étkezési lehetőség

  • széleskörű szociális juttatás

  • tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban

  • távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása

    Munkavégzés helye: Tata, Szentes, Székesfehérvár, Kaposvár, Veszprém, Budapest

    Jelentkezés: A szakmai önéletrajz  megküldésével  a munkavégzés helyének megjelölésével, 2016. szeptember 14-ig.

Helyek Budapest
Fejér
Komárom-Esztergom
Veszprém
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő