www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 296 napja lejárt

Ötcsillagos nemzetközi szállodalánc budapesti szállodájának
Konyha részlege munkatársakat keres

Szakács

munkakörökbe

Hidegkonyhai feladatok:

  • a reggeli büféasztal színvonalas választékáról és töltéséről való gondoskodás
  • rendezvények tálalásában, büféasztalok felkészítésében való aktív közreműködés
  • az étlapon szereplő ételeket megfelelő mennyiségben és minőségben történő elkészítése
  • az elkészített ételek standard szerinti adagolása, tálalása, díszítése

Melegkonyhai feladatok:

  • a termelési program szerinti ételek az anyaghányad, a technológiai előírások és a konyhafőnök vagy helyettese szakmai utasításai alapján megfelelő elkészítése és előkészíttetése
  • a heti személyzeti étrend színvonalas elkészítése
  • részvétel a termeléshez szükséges áruféleségek vételezésében
  • az ételek minőségének, a tálalás szakszerűségének és mennyiségének folyamatos felügyelete

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • kiemelkedő szervező - és irányító készség
  • szakmai igényesség és kreativitás

Ajánlatunk:

  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • elkötelezett, dinamikus séf csapat
  • munkaruha biztosítása
  • izgalmas szakmai kihívások
  • cafeteria

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát a megpályázott pozíció  feltüntetésével és fizetési igénye megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő