www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 513 napja lejárt

A X. kerületi 4 csillagos Expo Congress Hotel az alábbi munkakörbe keres munkatársakat:

Szakács

Feladatok és felelősség:

  • ételek elkészítése a chef utasításai alapján
  • nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • készletek nyilvántartása
  • tisztán tartja a konyha egész területét, az eszközöket és a berendezéseket, különös tekintettel a higiéniai szempontokra

Elvárások:

  • szakács képzettség
  • szakács munkakörben szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • szervezési képességek saját munkájával kapcsolatban
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • nagyfokú terhelhetőség és rugalmasság

 Amit ajánlunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • igényes munkakörnyezet
  • kiváló légkör egy lendületes csapatban
  • előrelépési lehetőség a cégcsoporton belül

 Munkavégzés helye:

  • Expo Congress Hotel (1101 Budapest, Expo tér 2.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő