www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 262 napja lejárt

Budai étterem Önmagára, és munkájára egyaránt igényes,
talpraesett, rutinos, kreatív, szakképzett

szakácsot

keres.

Feladatok

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A’la carte és rendezvények lebonyolítása
  • Tradicionális magyar és modern ételek és technológiák ismerete
  • Önállóan és csapatban való munkavégzés

Elvárások

Amit mi kérünk:

  • Munkavégzése legyen igényes, megbízható és precíz
  • Magas fokú ételismeret, saját érdeklődés a gasztronómiai irányzatok iránt
  • Rugalmasan reagáljon a mindennapi problémákra, nem várt helyzetekre
  • Gondolkodjon előrelátóan, pozitívan, vevő- és emberközpontúan
  • Minimum 10 éves éttermi és rendezvényes szakmai tapasztalat

Jelentkezés:Az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő