www.cvonline.hu
Szakács (Referenciaszám: PJ3368)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.05.28.
Hirdetés azonosító: 900418
lejárt

Győri székhelyű, vendéglátó ipari partnercégünk részére keresünk kollégák az alábbi munkakörbe

SZAKÁCS

Feladatok:
- Meglévő készletek, készételek felmérése
- A nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
- Különféle ételek elkészítése
- Az elkészült ételek ízlelése, tárolása, adagolása, tálalása a magas minőségi elvárásoknak megfelelően

Elvárások:
- Releváns szakirányú végzettség
- Minimum 5 éves ala carte konyhán szerzett szakmai tapasztalat
- Megbízhatóság
- Kreativitás
- Önálló, proaktív személyiség
- Rugalmasság

Munkavégzés helye:
- Győr környéke

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes javadalmazás
- Bejelentett, hivatalos foglalkoztatás
- Önálló, felelősségteljes, kihívásokkal teli, változatos munkakör

Kérjük, csatolva küldje el részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.