www.cvonline.hu

Szakács - Németország (Referenciaszám: CSV-1751)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.08.
Jelentkezési határidő: 2016.10.23.
Hirdetés azonosító: 1083289

Feladatok:

  • Központi konyhán (menzán), az étel elkészítése a tanulók számára (kb. 300-500fő); illetve a
  • Monbachtali keresztény vendégház látogatói, vendégei számára.

Elvárások:

  • Alapszintű német nyelvtudás;
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • Releváns szakmai tapasztalat;
  • Jó munkabíró képesség;
  • Megbízhatóság.

Előny:

  • Kommunikációképes német nyelvtudás;

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Stabil háttér;
  • Szállás biztosítása internet hozzáféréssel és teljesen felszerelt konyhával;
  • Németországban bejelentett munkavégzés.

Munkavégzés helye:

Németország

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. megfelelő szakképzettséggel rendelkező munkatársat keres németországi munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát a lent megadott email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSV-1751-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a fent említett telefonszámon, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség hétfőtől péntekig 8:00-16:00 között továbbá Budapesten (1013) a Pauler utca 18-as szám alatt szerdától péntekig 10:00 - 17:00-ig.

(Külföldi munkaközvetítői nyilvántartási szám: 5448/2008)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)