www.cvonline.hu

Szakács munkatársat keresünk budapesti bank éttermébe

  • A hirdetés 102 napja lejárt

Szakácsot

keresünk Budapest belvárosában található bank éttermébe

INTS/BK/017

Feladatok:

  • Menü megtervezése
  • Ételek előkészítése
  • Konyhai kisegítők irányítása
  • Alapanyagok megrendelésében való részvétel

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig 8 órában

Munkavégzés helye:
Budapest belváros

Bérezés:
Alapbér + bónusz+ 6 000 Ft ajándékutalvány + mosószer és öblítő szer a munkaruha tisztításához.

Kezdés:
Azonnal, megegyezés szerint

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő