www.cvonline.hu

Szakács (Miskolc)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1040904

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Szakács

Feladatok:

  • Nyersanyagok előkészítése és feldolgozása
  • Ételek párolása, főzése, sütése
  • Konyhai kisegítői feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakmai végzettség
  • Igényes, tiszta megjelenés
  • Pontos munkavégzés
  • Rugalmas munkarend
  • Jó állóképesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre vagy érdeklődjön az alábbi telefonszámon: 06 30 279 2713!