www.cvonline.hu

Szakács / konyhavezető

  • A hirdetés 570 napja lejárt

Közétkeztető cégcsoport keres budapesti telephelyére szakács konyhavezetőt az alábbi feltételekkel,

Feladat:

  • Konyhai munka megszervezése,
  • Kivetés és előírás szerint a napi főzési feladatban való részvétel az élelmezésvezető utasításai szerint,
  • tálalási feladatokban való aktív részvétel, kiszállítások felügyelete
  • Recepturák felügyelete, együttműködés a központi gasztronómiai vezetővel

Elvárások:

  • szakács szakvégzettség
  • legalább 5 éves szakmai tapasztalat, közétkeztetési gyakorlat előnyt jelent
  • önálló munkavégzés
  • vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés lehetősége a cégnél, vagy akár cégcsoporton belül
  • megújuló kihívások
  • nyugodt munkakörnyezet
  • stabil, magas színvonalú szakmai háttér / szakmai támogatás
  • korszerű technológia
  • bérezés megegyezés szerint

  • fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel
  • kezdés megegyezés szerint
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő