www.cvonline.hu

Szakács étterembe, hotelbe - Süddeutschland

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Dél-Németország

Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Chef de Partie pozícióra

Az Ön feladata:

– munkavégzés hotelben, étteremben

– önálló munkavégzés

– HACCP betartása

– alapanyag rendelés, raktározás

Amit Öntől várunk:

– kommunikációképes/stabil német nyelvtudás

– szakács végzettség

– szakmai tapasztalat á la carte szakácsként (minimum 3 év)

Amit nyújtunk:

– kreatív és flexibilis munkakörnyezet

– német munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

– munkáltató által biztosított szállás

– fizetés: nettó 1500 euró / hó-tól tapasztalattól függően

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Egyéb hasonló állások Önnek
Szakács / Chef folyami HAJÓN (Duna, Szajna, Rhone)

Silverhand Hungary Kft

Munkavégzés helye: folyami hajó – Európa Munkav...
Magyarország, Külföld

Konyhafőnök / Executive Chef francia folyami HAJÓN

Munkavégzés helye: folyami hajó – Franciaország...

Sous Chef francia folyami HAJÓN