www.cvonline.hu

Szakács - Budapest

  • A hirdetés 84 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

A több, mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora, mely 2016-ban elnyerte „Az Év Magyar Vállalata” díjat. A cég központjában kialakított igényes étterme, elsősorban a munkatársak igényeinek kielégítésére hivatott. A vállalat a munkatársak és a vendégek magasabb színvonalú kiszolgálása érdekében bővíteni szeretné lendületes, fiatalos csapatát, így az alábbi pozícióba keres munkatársat:

SZAKÁCS

BUDAPEST XIII.KERÜLET

A Te feladataid:

  • Minőségi ételek készítése, minőségi alapanyagok felhasználásával
  • Konyhai folyamatok zavartalan működésének biztosítása
  • Az előírt higiéniás és egyéb vonatkozó előírások betartása
  • Rendszeres leltározás

Amit Tőled elvárunk:

  • Szakirányú végzettség
  • A területen eltöltött minimum 5 éves tapasztalat
  • Önálló, minőségi munkavégzés
  • Nagy teherbírás
  • Ápolt, kulturált megjelenés

Amit Neked kínálunk:

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Családbarát, fix, kiszámítható munkaidő (H-P 6:00-15:00)
  • Biztos jövedelem
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatát (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölése) a Jelentkezés gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest (Budapest, Frangepán u. 55, 1139 Magyarország)
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szakács
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő