www.cvonline.hu

Szakács - Budapest

  • Frissítve 75 napja

Budapesti üzemi nagykonyhára azonnali kezdéssel szakács munkatársat keresünk

Feladatok:
  • Különböző ételek elkészítése,
  • Betegek étrendjének elkészítése
  • Elkészült termékek tálalása.
  • munka felvétele, műszakkezdés
  • folyamatos innováció elősegítése
Elvárások:
  • szakács végzettség,
  • a hagyományos ételeken kívül, betegek étrendjének megfelelő főzési ismeretek
  • 2-5 év szakmai tapasztalat,
  • Munkájára igényes, kreatív, megbízható szakember.
  • Előny:

    • vendéglátásban szerzett munkatapasztalatokkal rendelkezők.
Juttatások:
  • biztonságos, modern munkakörülmények
  • jól felszerelt konyha
  • bejelentett munkahely
  • kiszámítható munkarend napi 8 órában
  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • korrekt bérezés

Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 munkanap
Munkavégzés: egy műszakban, folyamatos munkarendben
Helyszín: Budapest 8. kerület (kórház területén üzemelő) nagykonyha

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre Szakács - Budapest tárggyal.

Munkavégzés helye Magyarország,Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Budapest