www.cvonline.hu

SZAKÁCS ÁLLÁS AUSZTRIÁBAN IDŐSOTTHONBAN

  • A hirdetés 152 napja lejárt

Salzburg környékén lévő osztrák idősotthonba keresünk szakácsot akár azonnali kezdéssel.

Elvárások:

  • társalgási szintű német nyelvtudás (B1)
  • középfokú szakképesítés
  • pontos, precíz munkavégzés, kreativitás
  • minimum fél év szakács pozícióban eltöltött gyakorlat

Amit kínálunk:

  • bruttó 2100 EUR havi fizetés
  • INGYENES SZÁLLÁSLEHETŐSÉG
  • Családias, baráti hangulat, jó munka körülmények

Feladatok:

  • alapanyagok, félkész és készételek kezelése
  • nyersanyagok megrendelése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése), ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
Egyéb hasonló állások Önnek
Szakács

Trenkwalder Kft

Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközileg elis...
Pest

Szakács

Győr-Moson-Sopron

Szakács

Accor-Pannonia Hotels Zrt.

Mercure Budapest BudaSZAKÁCSMunkatársat keres E...
Budapest, Pest