www.cvonline.hu

SZAKÁCS (6262)

  • A hirdetés 1195 napja lejárt

Elvárások:
•középfokú, szakirányú végzettség
•3-5 év szakmai tapasztalat
•pontos, precíz munkavégzés
•kreativitás

Feladatok:
•különböző ételek készítése és tálalása
•segédszemélyzet munkájának irányítása, ellenőrzése
•nyers- és alapanyagok rendelésének koordinálása

Amit kínálunk:
•szakmai fejlődés lehetősége egy szakmai körökben elismert mesterszakács irányításával
•kellemes környezetben történő munkavégzés

Juttatások:
•bér megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
•Viator Apátsági Étterem és Borbár
•Pannonhalma

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk 2014. május 30-ig.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0209 telefonszámon, Kiss Renátánál lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória -