www.cvonline.hu

Szakács – hajós munka

  • A hirdetés 997 napja lejárt

Szakács

 hajós munka

A CREW AGENCY - a hajós munkák specialistája - 1998 óta közvetít folyami és tengeri luxushajókra személyzetet - MEGBÍZHATÓ, KORREKT ÜGYINTÉZÉS A VÉDJEGYÜNK!

Szakács pozícióba keresünk jelölteket az alábbi feltételekkel:

Munka leírása:

  • 4-5*-os folyami és tengerjáró hajókon szakács munka:
  • melegkonyhás szakács, hidegkonyhás, reggeliztető szakács

Elvárások:

  • nyelvtudás (angol vagy német)
  • szakács munkatapasztalat (min. 1 év)
  • munkabírás
  • nyitott személyiség

Amit ajánlunk:

  • jó kereseti lehetőség (fizetés: 1000-2500 euró)
  • fiatalos csapat
  • jó munkakörülmények
  • utazás
  • karrierlehetőség

Munkavégzés helye: folyami és tengerjáró hajók

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet az alábbi e-mail címünkön.

További információ a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol