www.cvonline.hu

Szabász

  • A hirdetés 1235 napja lejárt

Keresünk:

A Hestra Hungary Kft. bővülő csapatában keresünk most hosszú távra, igényesen dolgozó, gyakorlattal rendelkező szabászokat az alábbi pozícióba:

Az állásról:

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Bőr és szövetanyagok gépi szabása
  • Hidas és lengőfejes szabászgépeken

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Szabászati munka tapasztalata a könnyűiparban (p.l. kesztyű, cipő stb.)
  • precizitás, terhelhetőség, csapatmunka
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • Magyar állampolgársággal és Magyarországon bejegyzett lakcímmel rendelkező jelentkezők is

Amit a Megbízónk kínál:

  • Betanulási idő 6 hónap
  • Versenyképes bérezés, szakmai kihívás várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Rakamaz város Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, a Tiszavasvári kistérségben

A cégről:

A Hestra Hungary Kft. 2011-ben alakult síkesztyű gyártására Rakamazon, ahol ezt megelőzően ilyen tevékenységet nem folytattak, vagyis a vállalkozás új termelési kultúrát teremtett a keleti régióban. A Kft. a magyar Union Trade Kft. és a svéd Hestra-Handsken AG tulajdonában áll.

A vállalkozás profilját különböző típusú Alpin és Cross country síkesztyű és sí-bélések gyártása adja, de ezen kívül a technikai kesztyűk gyártásának képességét is tovább kiépíti, így a Racing (versenyzői), Gore-Tex rendszerű, nagy bonyolultságú, nagy biztonságot nyújtó munkavédelmi kesztyűkkel.

A jelenlegi létszámmal mintegy 100.000 pár kesztyű gyártása valósul meg éves szinten, a cél azonban évi 250-300.000 pár kesztyű jelenleg több mint 100 különböző modellből.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka