www.cvonline.hu

Szabályozástechnikai mérnök

  • A hirdetés 1034 napja lejárt

Feladatok

  • Kormányzási érzetet biztosító függvények és szabályzók fejlesztése, behangolása, a megvalósítás validálása
  • Járműdinamikai modellek és mérések fejlesztése és kiértékelése
  • Funkciókkal kapcsolatos kérdések analízise
  • A kormányrendszer stabilitásának és robusztusságának vizsgálata
  • Rendszer és szabályozáselméleti kérdésekben a projektek támogatása

Elvárások

  • Villamos/gépész/informatikus mérnök/fizikus végzettség (MSc.)
  • Alapos szabályozáselméleti tudás
  • Járműdinamikai ismeretek
  • Legalább középfokú angolnyelv-tudás

Személyiség

  • Rugalmasság
  • Csapatmunkára termettség
  • Utazási hajlandóság

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekedő vállalat
Helyek Magyarország
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő